Gratis

Magento backend developer

WEBIZON TECHNOLOGY S.R.L.

Candidatul Ideal

Te asteptam sa lucrezi alaturi de noi
- Bune cunoștințe de PHP și MySQL;
- Cunostinte Magento
- Experienta minim 1 an in Magento
- Spirit de lucru in echipa;
- Abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

- Capacitatea de a găsi soluții pentru compatibilitatea aplicațiilor web existente si rezolvarea bug-urilor de programare;
- Rezolvarea problemelor tehnice;
- Implementarea măsurilor de securitate web;
- Modificarea aplicațiilor web în funcție de brief;
- Realizarea de module noi
- Capacitatea de a găsi soluții pentru rezolvarea bug-urilor de programare;
- Colaborare cu colegii care se ocupa de Web Design, Campanii PPC, Campanii SEO;
- Integrari platforme externe

Webizon Technology este o agentie specializata pe solutii Ecommerce. Crestem neintrerupt si tintim mereu spre noi orizonturi si inaltimi, transformand ideile si afacerile clientilor nostri in branduri stabile.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024