Gratis

PROGRAMATOR

SAGA SOFTWARE SRL

Candidatul Ideal

Societatea Saga Software, angajeaza programator pentru dezvoltarea de aplicatii folosind limbajul C#. Candidatul ideal trebuie sa fie absolvent al unei facultati de profil, sa fie comunicativ, motivat si pasionat de IT, sa detina cunostinte solide legate de arhitectura si logica bazelor de date. Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Cerinte:

• Experiență cu Visual Studio si C#;
• Lucrul cu Windows Forms, MAUI sau ASP.Net Core reprezinta un avantaj;
• Cel putin 2 ani de experiență în domeniu;
• Cunostinte solide legate de arhitectura si logica bazelor de date.

Descrierea jobului

• Dezvoltarea solutiilor pentru aplicatii Windows Forms si integrarea lor cu programele existente;
• Analiza, design, dezvoltare si implementare de functionalitati noi;
• Analiza si corectarea erorilor cat si optimizarea continua a codului.

Ce oferim:

• Pachet salarial atractiv;
• Activitati de tip Team-building si evenimente sociale menite sa consolideze echipa.

Descrierea companiei

Furnizor de programe de contabilitate.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024