Gratis

Programator Productie

OTELINOX S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte specifice postului:
- Absolvent studii superioare tehnice;
- Cunostinte Excel - nivel mediu;
- Cunostinte limba engleza - nivel conversational;
- Capacitate analitica, initiativa, lucru in echipa, responsabilitate, abilitati de comunicare, atentie distributiva, managementul timpului;
- Disponibilitate pentru program prelungit, dupa caz;
- Experienta profesionala similara si/sau in domeniul productiei constituie avantaje.

Descrierea jobului

Sarcini principale specifice postului:
- analiza tehnica cereri de oferta si transmitere raspuns catre clienti;
- analiza tehnica, lansare in executie si urmarirea realizarii comenzilor (urmarire proces);
- colectare si analiza date (dpdv chimic, proprietati, dimensiuni, forma, etc.);
- introducere date in sistem (SAP);
- intocmire documentatii specifice, transmitere instructiuni programare, urmarire realizare produse;
- activitate specifica muncii de birou.

Compania ofera:
Oportunitati de training (6 luni adaptare profesionala), dezvoltare cariera;
Tehnologii si echipamente performante;
Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii.

OTELINOX S.A. Targoviste, www.otelinox.com, este producator de produse metalurgice , singurul producator de produse plate inoxidabile din centrul si estul Europei. Din 1997, pachetul majoritar de actiuni a fost achizitionat de Samsung Deutschland GmbH - filiala a grupului SAMSUNG CORPORATION. In prezent, Samsung Deutschland GmbH detine 99% din capital social al OTELINOX. Vino alaturi de noi! Ai sansa unei dezvoltari reale a carierei tale, intr-un mediu de lucru dinamic si modern, in care performanta este recunoscuta si recompensata!

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024