Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Profesor de engleza

ABC ENGLISH S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm profesoară de engleză pentru copiii cu vârstele cuprinse între 4 și 8 ani pentru a începe în Septembrie 2024. Candidatul ideal va fi deschis, pozitiv și pasionat de munca cu copiii. Oferim un mediu plăcut, avem o echipă tânără și dinamică iar fiecare membru este ascultat și susținut. Oferim training inițial dar și o pregătire profesională constantă pe parcursul anului. Limba engleză nivel nativ este absolut necesară dar și capacitatea de a crea lecții interactive și motivante. Căutăm pe cineva căruia îi place să lucreze în echipă, să comunice, deschis la noi idei și sugestii și care dorește să învețe și să lucreze după metodele noastre.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Predarea limbii engleze copiilor cu vârstele cuprinse între 4-6 ani și 7-9 ani
  • Planificarea lecțiilor conform programei
  • Pregătirea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈materialelor
  • Participarea la ședințe
  • Crearea unui mediu de învățare pozitiv și dinamic
  • Monitorizarea constantă a progresului copiilor
Ce oferim:
  • ​3500 Ron Net și apartament cu cheltuieli incluse pentru cei care se relochează din alte localități
  • Mașină de serviciu pentru uz personal
  • Dezvoltare personală și profesională
  • Program full time cu un maxim de 21 ore la clasă / săptămână

Suntem un centru de limbă engleză pentru copii cu vârstele cuprinse între 4 și 14 ani. Oferim lecții interactive, distractive și dinamice croite în funcție de interesele, stilul de învățare și nivelul fiecăruia dintre elevi.

Misiunea noastră este de a educa si forma copiii prin metode pozitive și active de învățare. Cei mici învață limba engleză în același mod în care dobândesc limba maternă – natural și fără efort. Școala Sf. Gheorghe este un loc unde copii se simt în largul lor, în care învață să se exprime și să socializeze, să lucreze împreună, să împartă și să se susțină reciproc.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.