Gratis

Product Manager (gama Ceramice-Sanitare)

Romstal
3 poziții

Candidatul Ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri din departamentul achizitii au devenit cei mai buni specialisti in domeniul instalatiilor si te asteapta alaturi de ei!

Acest job ti se potriveste daca ai:
  • Experienta de lucru/in vanzari sau achizitii de echipamente ceramice-sanitare;
  • Know-how in domeniul instalatiilor si interes pentru aceasta industrie;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Gandire strategica;
  • Capacitate de decizie.

Descrierea jobului

Rolul Jobului: Importul produselor si echipamentelor din oferta companiei

Iata ce vei face:
  • Gestionarea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii de pe gamele produselor ceramice-sanitare (identificarea de furnizori, negocierea contractelor - conditii comerciale si de colaborare, auditarea furnizorilor, rezolvarea problemelor aparute intre furnizor si alte departamente etc.);
  • Stabilirea strategiei generale de dezvoltare a gamelor eco;
  • Analiza pietei si a concurentei;
  • Gestionarea politicii de produs pentru atingerea obiectivelor de rentabilizare a gamei.
La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:
  • Bonusurile pentru performanta in vanzari
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (30 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Vei participa la multe traininguri tehnice si de vanzari.
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei
Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !
Ne poti gasi si aici:

Romstal, parte a Romstal Group este o companie specializată în comercializarea echipamentelor de instalații pentru construcții ce activează pe piețele din România, Moldova, Ucraina, Serbia și Bulgaria. În prezent, avem la nivel național o rețea de 57 de magazine, două centre logistice și peste 1.000 de angajați.

Ce facem noi în Romstal? Ne dorim să inspirăm oamenii – angajați, clienți, parteneri – în timp ce răspundem nevoilor prezentului, cu grijă pentru generațiile viitoare. Găsim întotdeauna soluții moderne pentru provocările moderne ale vieții și investim real în dezvoltarea angajaților noștri. Tocmai de aceea, vrem ca tu să ai la îndemână atât abilitățile, cât și cunoștințele pentru a deveni cea mai bună variantă a ta, ca profesionist.

Vino la Romstal și alege-ți un job SMART pentru viitorul tău!
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024