Gratis

Product Manager Assistant

Honest General Trading SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii medii/superioare
- Cunostinte obligatorii Microsoft Office (Excel , Word)
- Seriozitate, spirit de echipă, comunicativitate, flexibilitate
- Atentie crescuta la detalii si capacitate de a gestiona sarcini multiple
- Abilitati de calcul, gandire analitica, persoana organizataCandidatul ideal:
- Absolvent de studii superioare:
- Cunostinte obligatorii Microsoft Office (Excel , Word);
- Seriozitate, spirit de echipă, comunicativitate, flexibilitate;
- Atentie crescuta la detalii si capacitate de a gestiona sarcini multiple;
- Abilitati de calcul, gandire analitica, persoana organizata

Constituie un avantaj:
- Experienta in analiza si rapoarte vanzari;
- Cunostinte privind Aplicatiile Oracle EBS sau SAP ;
- Limba engleză nivel mediu sau avansat.

Descrierea jobului

- Efectuare de activităţi de centralizare si extragere informatii;
- Preluarea si rezolvarea tuturor solicitarilor venite din partea celorlalte departamente, impreuna cu Product Manager;
- Elaborarea analizelor comerciale pentru vanzari si monitorizare;
- Comunicare cu departamentele de vanzari, tehnic, achizitii si marketing;
- Coordonarea operatiunilor si mentinerea comunicarii cu departamentele implicate in serviciile oferite;
- Arhivare documente, analize, situatii.

Beneficii:
-Salariu competitiv si bonusare in functie de realizarile societatii;
-Stabilitate;
-Mediu de lucru dinamic si modern;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Te asteptam in echipa noastra!

O companie puternica,in continua dezvoltare,infiintata in 1994 si care in prezent se numara printre cei mai importanti importatori si distribuitori, la nivel national,pe game de produse foarte variate: unelte si scule de mana,unelte si masini electrice,materiale electrotehnice,obiecte si materiale sanitare,scule si unelte pentru constructii si gradinarit, de lucru este prietenos,cei peste 370 angajati, reprezinta o echipa in care provocarile personale se imbina cu cele globale,iar procesul de crestere prin care compania trece in momentul de fata ofera oportunitati foarte bune de evolutie pentru persoanele cu aspiratii inalte de dezvoltare profesionala.

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024