Gratis

Process Controller

International Work Finder

Candidatul Ideal

Ce trebuie să ai:
- Experiența în organizarea și urmărirea proceselor interne (minim 2 ani);
- Excelente abilități de comunicare, scrise și verbale;
- Cunoașterea limbii Engleze la nivel avansat;
- Atenție la detalii specifice;
- Excelente abilități organizaționale și de proces;
- Proactivitate;
- Multi-tasking;
- Training/Certificarea dovedită pe partea de management de process, constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Rolul de Process Controller la International Work Finder (IWF), presupune supravegherea îndeaproape a proceselor desfășurate în cadrul departamentului operațional și asigurarea unui suport ridicat către clienții interni, pentru a se asigura ca acestea sunt realizate în timp util și cu resurse eficiente.

Ce vei face:
- Stabilește și menține un standard pentru managementul proiectelor în cadrul departamentului operational;
- Dezvoltă și menține o bună comunicare cu toate departamentele implicate în proces;
- Colaborează cu responsabilii de clienți pentru a planifica, seta deadline-uri, prioritiza task-uri și desemna responsabilii de livrabile;
- Complează rapoarte privind progresul activităților;
- Analizează date, identifică riscuri și alocă resurse pentru îndeplinirea la timp a fiecărei acțiuni;
- Comunică riscurile identificate către responsabilul de livrabile și către team leader;
- La cerere, furnizează către Director Operațional diverse rapoarte (status per acțiuni și rezultate).

Ce oferim:
- Posibilitatea de colaborare, la alegere, în regim Business to Business sau Contract individual de Muncă, full time;
- Tichete de masa;
- Abonament medical la clinică privată;
- Prime de sărbători;
- Echipa faină și atmosferă plăcută de lucru;
- Cele mai noi și performante instrumente de lucru;
- Dezvoltare profesională și personală cu un coach dedicat companiei noastre;
- Regim de lucru hybrid, după perioada de probă;
- Orar flexibil de lucru: 08:00 – 17:00 sau 09:00 – 18:00 (cu 1 h pauza de masa inclusă).

Într-o piața dinamică și o cerere în continuă creștere pe piața românească și internațională, International Work Finder rezolvă nevoia de forță de muncă necalificată și calificată cu care România se confruntă în ultimii ani. International Work Finder este o companie de recrutare și leasing de personal extracomunitar, cu experientă în proiecte internaționale. Recrutam activ fortă de muncă din peste 10 țări din Asia sau Africa, în funcție de nevoile clienților noștri. În cei 6 ani de experiență într-o piată competitivă, am construit relații de încredere cu peste 600 de companii pentru care am recrutat mai mult de 8.000 de muncitori calificati, înalt calificați și necalificati. Clienții noștri sunt cei mai mari angajatori din România și cu o echipă de 35 de oameni suntem numărul unu pe piața românească. Dacă îți dorești și tu să faci parte dintr-o echipă de profesioniști într-o piață care este în continuă creștere te așteptăm în echipa noastră să crești împreună cu noi!

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024