Gratis

Procesare si Ambalare Comenzi Magazin Online Accesorii Auto

EARBENDER S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm coleg prietenos pentru procesarea comenzilor online și gestionarea relației cu clienții.

Avem nevoie de o persoana dinamica pentru a ne ajuta la procesarea si ambalarea coletelor.

Motivul acestui anunț de angajare este că firma noastră s-a dezvoltat în ultima perioadă și avem nevoie de un coleg nou pentru a gestiona eficient fluxul de comenzi și a discuta cu clienții.

Viziunea noastra - Store365 devine o extensie a fiecărei mașini, în situații legate de siguranță, confort și personalizarea mașinii.

Ești potrivit pentru noi dacă:Ai cunoștințe medii de utilizare a calculatorului.
Ești pasionat de domeniul auto și ai cunoștințe generale despre accesoriile auto.
Ai o atitudine pozitivă, promptă în rezolvarea problemelor.
Abilități de comunicare cu clienții prin telefon.
Ești prietenos și deschis pentru lucruri noi.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:
  • Procesarea și monitorizarea comenzilor online, de la sediul central.
  • Generarea facturilor și a AWB-urilor (integrare API)
  • Pregătirea și expedierea coletelor prin firmele de curierat.
  • Vei oferi suport clienților pentru comenzile expediate.
  • Gestionezi stocul de produse.
  • Listarea produselor noi pe website
Ce iti oferim?
  • Program de lucru flexibil cu începere între 08:00 și 11:00
  • ​Nu se lucrează peste program și nici în weekend
  • Mediu de lucru plăcut și accesibil
  • Potențial de dezvoltare personală
  • Mediu propice de învățare pentru pasionații de ecommerce/ digital marketing

Store365 - Magazin online de accesorii auto - soluția pentru pasionații de mașini.

Pentru iubitorii de mașini, îngrijirea și îmbunătățirea acestora este o adevărată pasiune. Însă, găsirea accesoriilor potrivite poate fi uneori o provocare. Acest lucru se schimbă cu apariția magazinelor online specializate în accesorii auto. Un astfel de magazin oferă o gamă largă de produse, de la piese de schimb la accesorii personalizate, toate la prețuri accesibile.

Beneficiile cumpărării de accesorii auto online de pe Store365

Cumpărarea de accesorii auto online are numeroase avantaje. În primul rând, oferă o gamă mult mai largă de produse decât magazinele fizice. De asemenea, prețurile sunt, în general, mai avantajoase, iar procesul de cumpărare este mult mai convenabil. Nu mai este necesar să pierdeți timp și energie în căutarea produselor dorite prin magazine fizice, deoarece acestea sunt disponibile la un click distanță. De asemenea, Store365 oferă și servicii de livrare la domiciliu, prin parteneriate cu cele mai importante firme de curierat din țară.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024