Gratis

Ppc specialist marketing google/Facebook/tiktok ads

ECOM DEVELOPMENT S.R.L.

Descrierea jobului

Salutare!

Ești un maestru în PPC facebook,google,tiktok și vrei să arăți ce poti într-o echipă de top? Dacă da, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈atunci te căutăm pe tine!

Colegul ideal:

Experiență dovedita de cel puțin doi ani în lumea nebună a PPC-ului.
Capacitatea de a desena strategii de advertising mai strălucitoare decât un panou luminos pe Times Square.

Cunoștințe solide despre Google Ads, Facebook Ads și alte platforme, atât de bune încât să fie geloși chiar și algoritmii. Cunostinte tehnice de setup si tracking.
Talentul de a jongla cu datele și de a face magie cu analizele pentru a obține rezultate de senzație.
Abilități extraordinare de comunicare și gestionare a proiectelor.

Candidatul trebuie sa fie domiciliat in Bucuresti/ilfov , sediul firmei este in Otopeni.

Dacă te simți pregătit să-ți aduci talentul și zâmbetul la bordul nostru, trimite-ne CV-ul tău.

Salut! suntem www.thesecout.ro . Te asteptam in echipa noastra in plina dezvoltare!

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024