Gratis

POST SEF SANTIER

TESARO KIT CONSTRUCT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate în domeniul construcțiilor (de preferat Universitatea Tehnică de Construcții);
Experiență în domeniul construcțiilor de minim 1 an;
Experiență în coordonarea activităților de execuție si gestionarea persoanelor aflate în subordine;
Cunoaștere legislație specifică în vigoare în ceea ce privește întocmirea documentației de verificare a calității lucrărilor, normative tehnice domeniile Construcții și Instalații;
Cunostinte Microsoft Office și de operare PC;
Bune cunoștințe de întocmire și actualizare a graficelor de executie.

Descrierea jobului

Coordonează activitatea din şantier (organizare, efectuare, urmărire execuţie lucrări-inclusiv subantreprenori),
Conform situațiilor de lucrări lunare, întocmește documentația specifică, procese verbale de recepție materiale, lucrări ascunse, calitative, urmărind trasabilitatea documentației pentru toate tipurile de activităti prevăzute în contract,
Urmărește și alocă resurse specifice fiecărei activități ce compune graficul de execuție;
Identifică, informează și participă la soluționarea problemelor ce produc întârzieri și depășiri de costuri în derularea proiectului,
Este capabil să planifice și să evalueze corect timpul necesar elaborării fiecărei faze de proiectare, în cel mai eficient mod,
Implementează, la termenele stabilite, acțiunile corective/preventive
Avizează dispozitii de santier, participă la recepția lucrărilor și la întocmirea actelor de recepție,
Realizează și coordonează legătura între şantier şi conducerea societăţii,
Este responsabil de respectarea securităţii și a siguranţei muncii pe șantier,
Asigură derularea în condiții bune a fazelor determinante și a controalelor organizate de Inspectoratul de Stat în Construcții (ISC).

Pachet salarial atractiv negociabil în funcție de experiență
Bonuri de masă
Abonament medical Regina Maria

Tesaro Kit Construct - Companie cu capital integral românesc ce activează pe piața construcțiilor de peste 10 ani. Societate dinamica, ce urmarește creșterea graduală a cotei de piață, având în acest moment un portofoliu bogat de lucrări. Compania dorește atragerea forței de muncă bine pregătite cu care să creeze o echipă durabilă și de încredere.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024