Gratis

Poke Artist - Lucrator comercial

Poke Bowls House S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiența anterioară în restaurant este un plus
  • Cunoașterea și respectarea normelor HACCP
  • Disponibilitate la lucrul ture și în weekend
  • Disponibilitate în intervalul 09:30-22:30
  • Entuziasm și atitudine pozitivă
  • Munca în echipă și abilități de comunicare eficientă
  • Dăruire și ambiție

Descrierea jobului

În prezent căutăm colegi pentru rolul de Poke Artist / Lucrător comercial pentru ambele locații din București - Park Lake si Universitate, cu program de lucru part-time sau full-time.
  • Vei face mii de clienți mulțumiți în fiecare zi, creând pentru ei celebrele boluri Poke
  • Vei pregăti bucătăria și bancurile de lucru înainte de începerea servirii
  • Vei gestiona fluxul de comenzi venite prin aplicațiile de food delivery și vei înmâna curierilor comenzile pregătite
  • Vei oferi clienților noștri un serviciu impecabil și o experiență Poke
  • Vei avea autonomie în găsirea soluțiilor de eficientizare a proceselor din locație:

CE OFERIM:
  • Training specific postului
  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Tichete de masă
  • O masă asigurată în locație
  • Vei fi parte dintr-un nou proiect din prima zi în care poți înțelege cum crește și se dezvoltă o companie de succes
  • Noi colegi și prieteni

Poke House este lanțul de restaurante fast-casual, lider în Europa pentru celebrul poke hawaian.

Începând din noiembrie 2018 cu o echipă extrem de ambițioasă și profesionistă, am deschis deja 80 de restaurante în Italia, Portugalia, Spania, Franța și Marea Britanie. Ne propunem o expansiune rapidă în Europa, care va fi realizată datorită dezvoltării rapide a retailului și a expunerii oferite de platformele de livrare la domiciliu.

Datorită cunoștințelor de business încă de la apariția serviciilor de livrare la domiciliu și a digitalizării puternice aplicată sectorului Food&Beverage, Poke House a devenit rapid un studiu de caz la nivel mondial datorită veniturilor mari din vânzările digitale și datorită unei experiențe extrem de atractive în locații.

Publicat 13 Apr. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 13 Mai 2024