Gratis

Pizzar Salariu 4500 - 5000 Ron

SC Motilor SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Pizzar in Cluj -Napoca - BIG Manastur
Ajutor bucatar / Lucrator pizzerie

Noi, la Pralina, ne cautam super coleg/colega pentru magazinul nostru de la BIG Manstur (departament pizza), unde tu vei avea un rol foarte important.Realizam artizanal toate produsele noastre de bucatarie si fresh food alaturi de colegii nostri super talentati si experimentati, bucatari, cofetari si patiseri.

Ne dorim ca tu:
  • Sa fii absolvent/a de studii medii;
  • Sa ai un minimum de experienta pe un post similar.
Cautam sa completam acesta echipa minunata cu colegi care sa impartaseasca valorile companiei: entuziasm, responsabilitate, calitate, spirit de echipa, evolutie continua, respect pentru traditie si integritate.

Descrierea jobului

Avem locuri de munca in zona BIG Manastur

Atributiuni:
  • Receptionarea si aranjarea materiei prime;
  • Prepararea si ajutorul in prepararea produselor gastronomice specifice;
  • Pastrarea curateniei in spatiul de lucru.

Beneficii:
  • Program de lucru 8 ore pe zi
  • Un loc de munca stabil si bine remunerat;
  • Oferim tichete de masa si abonament la transportul in comun;
  • Veti fi parte dintr-un colectiv unde suntem ca in familie si veti avea parte de o atmosfera placuta de lucru.

Pralina - Societatea noastra este lider regional in productia si distributia de produse de cofetarie, gelaterie si patiserie, avand o fabrica noua si complet reutilata recent. Fabrica noastra este prima facilitate de productie din Ardeal agreata sanitar-veterinar, amplasata ideal la marginea orasului Cluj Napoca, intr-o zona ce concentreaza facilitati de productie din industria alimentara (Napolact, Coca Cola, fabrici de biscuiti, morarit, etc). Mai mult, suntem certificati ISO 9000:2000/ HACCP de catre societatea Germanischer Lloyd.

In afara de distributia prin 17 magazine proprii in Cluj si judetele limitrofe Bistrita si Zalau, suntem si furnizor Billa, Profi si furnizor agreat pentru trupele NATO. De asemenea suntem furnizori de produse specifice pentru un numar important de firme de catering si companii mari ce doresc sa aiba contracte directe cu noi.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024