Picol&Casier Damaroaia

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajeaza casier pentru clientul sau, una dintre cele mai mari cantine din Bucuresti.

Responsibilities:

-Sa debaraseze mesele, sa le curete si sa aranjeze sala de mese/ sa asigure servirea clientilor la linie (pun mancarea in farfurie)

-Sa lase in permanenta un aspect ingrijit al salii de mese.

-Sa asigure curatarea pavimentului din sala de mese la inceperea si incheierea programului de lucru.

-Pregateste tacamurile si linia de servire.

-Incaseaza bani si/sau tichete respectand legislatia in vigoare si procedurile interne ale departamentului contabilitate.

-Elibereaza conform legislatiei in vigoare bonuri, documente justificative privind produsele eliberate consumatorului si va inregistra pe casa de marcat preturile corecte, cantitati si denumirea produselor vandute.

-Intocmeste documentele necesare evidentei incasarilor si elibereaza catre Departamentul Contabilitate documentele aferente incasarilor si situatia zilnica a vanzarilor respectand procedurile interne.

-Informeaza seful direct de orice neregula, neconformitate gasita la produsele puse in vanzare, sesizari din partea consumatorilor, disfunctionalitati ale casei de marcat.

Candidate Profile:

-Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj.

-Seriozitate, responsabilitate, flexibilitate.

-Spirit de echipa

Beneficii:

-Contracte de munca pe perioada determinate

-Program de lucru Luni-Vineri: 10.00-14.00

-Salariu avantajos + tichete de 15 lei

-Masa calda la pranz

-Decont de transport 100 de lei

Locatie: Damaroaia

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 2 aug. 2022 Reactualizat 9 aug. 2022 Expiră 1 sept. 2022