Gratis

Picker (lucrator depozit) in Capusu Mare

SC BENDKOPP FASTENERS SRL

Candidatul Ideal

BENDKOPP ANGAJEAZĂ LUCRĂTORI in DEPOZITUL DE SURUBURI DIN CAPUSU MARE

Locuiesti in Capusu Mare, Gilau, Luna, Floresti sau Huedin?
Hai sa lucrezi in echipa noastră si scapa de grija timpului petrecut in trafic!

Oferim:
- Salariu atractiv si tichete de masa (25 lei/zi)
- Premiu/Bonus de Pasti si de Craciun
- Program fix: luni-vineri 8:00-17:00
- Transport dus-întors la locul de muncă din Cluj-Napoca, Florești, Gilău, Luna, Capusu Mare si Huedin
- Un mediu de lucru prietenos, dinamic și profesionist

Cerințe:
- Capacitate de învățare
- Operare calculator la nivel mediu
- Simț al responsabilității

Descrierea jobului

Ce ar trebui să faci?
Activități de aranjare marfa in depozitul de la Căpușu Mare.
Pregatirea comenzilor pentru clienti: se aduna cutiile din depozit de pe locatiile semnalate de sistemul informatic si se pregatesc din ele cantitatile necesare.
Etichetarea mărfii cu etichete de cod de bare.

Firmă cu acționariat 100% romanesc cu sediul principal la Cluj-Napoca în continuă expansiune, cu experiență de 29 ani în domeniul comercializării en-gros a suruburilor și a sistemelor de fixare având o echipă prietenoasă și profesionistă de peste 60 persoane.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024