Gratis

Picker depozit -> Barbu Vacarescu

POLON-ALFA ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Atent la detalii, organizat, cu experienta in lucrul cu stocuri si softuri de gestiune.

Descrierea jobului

Asigura gestiunea fizica si electronica a stocului de marfa si opereaza in stoc miscarile de marfa;
- proceseaza comenzile de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈livrare de la departamentul vanzari: identifica elementele care trebuie livrate, le introduce in coletele pentru curier sau pentru livrare din sediu, printeaza toate documentele necesare livrarii.
- participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii din magazie (locatia bazei: zona Barbu Vacarescu);
- raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;

- se asigura ca marfa si echipamentele aflate in evidenta sunt miscate din stoc in conditiile legii.

Decont transport, abonament clinica privata, mediu de lucru motivant.

Compania Polon-Alfa este cel mai mare producator si furnizor de sisteme de securitate la incendiu din Polonia, cu o puternică prezență în Europa și parteneriate în întreaga lume. Înființată în anul 2012, compania Polon-Alfa Romania are sediul central în București și servește ca centru pentru Management, Sales, Tehnical Support, Marketing, HR și Logistics, dar și ca showroom unde clienții pot vizualiza și testa produsele oferite. Compania are puncte de lucru în orașele mari din țară, precum Cluj, Timișoara, Iași, Brașov și Craiova, care servesc ca centre pentru Sales și Technical Support, oferind servicii de consultanță și asistență tehnică specializată pentru peste 800 de colaboratori Polon-Alfa.
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024