Gratis

Physical Analysis Technician, CljP

Bosch Group

Candidatul Ideal

  • Studii de licență în știința materialelor, fizică, chimie, inginerie mecanică sau domenii similare
  • Cunoștințe de bază în electronică
  • Ai abilități bune de analiză tehnică și un mod de lucru structurat
  • Esti organizat, concentrat și capabil să respectați termene stricte
  • Abilitatea de a lucra independent, de a gestiona sarcinile în mod flexibil și eficient
  • Orientare către target, proces și calitate
  • Bune abilități de comunicare, precum și capacitatea de a lucra în echipă

Descrierea jobului

  • Responsabil de efectuarea analizelor fizice si chimice specifice laboratorului, pe baza cerintelor primate de la client si folosind documentatia aferenta;
  • Mentinerea calitatii rezultatelor
  • Intocmeste rapoarte finale pentru analizele efectuate.
  • Se implica activ in solutionarea diferitelor proiecte urgente: task forces, line stop.
  • Respectarea 5S-ului in zona de lucru.
  • Ofera suport inginerilor.

Beneficiile #LikeABosch :
  • 25 de zile de concediu - susținem echilibrul între viața personală și profesională;
  • Acces la cantina modernă din incinta fabricii, care oferă meniuri diversificate la prețuri subvenționate;
  • Asigurare medicală privată - sănătatea asociaților Bosch reprezintă o prioritate pentru noi;
  • Beneficii flexibile – Pe lângă salariul de bază, îți oferim un buget lunar într-un cont de beneficii prin care poți achiziționa diverse servicii sau produse;
  • Bonus anual de performanță;
  • Ateliere interne de dezvoltare – dispunem de programe locale de dezvoltare pentru Manageri de proiect, Manageri și Experți de linie;
  • Programe de wellbeing pentru asociații noștrii;
  • Condiții de lucru inspiraționale – cel mai plăcut loc de a lucra.

La Bosch, ne pasă de tine, de afacerea noastră și de mediul înconjurător.

La Cluj, Bosch a înființat o fabrică de electronice pentru industria automotive. Încă de la deschidere, în 2013, compania a dezvoltat produse de înaltă calitate și soluții inovatoare pentru clienții internaționali. Portofoliul prezintă unități electronice de control pentru siguranță în trafic și confort în timpul conducerii. În plus, fabrica produce unități electronice de control pentru sistemul de propulsie eBike, conceput pentru a inspira comportamentul nostru în materie de mobilitate.

Ne dezvoltăm împreună într-un loc unde colegii noștri pot descoperi noi direcții și se pot reinventa, cu multe modalități de lucru și zone de explorat. Prin utilizarea tehnologiei de ultimă generație și a soluțiilor Industriei 4.0, optimizăm procesele de producție și logistică. Suntem independenți de bursa de valori și dedicați fundației Robert Bosch; societatea, mediul înconjurător și generațiile viitoare beneficiază în mod direct de succesul nostru.

Ne bucurăm de avantajele unui program care permite echilibrul între viața profesională și cea personală și de pachete de recompense care se potrivesc fiecărui stil de viață. Pentru cei care își doresc provocări profesionale sau personale, oferim acces la centrul nostru de training, conceput atât pentru angajați, cât și pentru studenții din cadrul sistemului educațional dual.

Ne inspirăm reciproc pentru un prezent mai bun, într-un mediu definit de diversitate și cu valori solide: deschidere spre cooperare, respect și încredere. Prin intermediul parteneriatului nostru cu universitățile locale, oferim condiții de muncă inspiratoare și ne implicăm în proiecte sociale, lucrăm pentru un viitor mai bun. Promisiunea față de angajații noștri este fermă: ne dezvoltăm împreună, ne bucurăm de munca noastră și ne inspirăm unii pe ceilalți. Alătură-te nouă și simte diferența!

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024