Gratis

PHP Developer

CONSULTARE DIGITAL VERO S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba cunoştinţe de lucru:
· PHP 8+
· Nette
· Jquery
· MySql
· UIkit
· GIT
· Compozitor

Căutăm programatori de nivel mediu / seniori care să creeze plugin-uri pentru a se conecta la sistemul nostru, sistemele mentionate mai sus.

Condiția de baza este cunoasterea limbii engleze, responsabilitatea, capacitatea de comunicare, disponibilitatea de a progresa și de a inova mai departe.

Descrierea jobului

Responsabilitati si sarcini:
• vei lucra la proiecte interesante de comerț electronic (e-shop personalizat, site web și portaluri)
• crearea unora noi, cat si actualizarea si managementul proiectelor si clientilor existente
• crearea și menținerea unui mediu de utilizator intuitiv
• cooperarea cu alți dezvoltatori și manageri de proiect

Suntem o companie digitală care dorește să se extindă și să dezvolte afacerea IT. Lucrăm și dezvoltăm diferite software IT pentru clienții noștri.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024