Gratis

PHP Developer

OCEANO MERCADO SRL

Candidatul Ideal

Dorim să ne extindem echipa web și căutăm un coleg pasionat, ambițios, pragmatic, sociabil, care va deveni un partener pe termen lung și team leader echipei IT.
Vei lucra împreună cu echipele din România, Ungaria și Bulgaria, pentru unul dintre cele mai mari proiecte de e-commerce din Europa.

Cerințe:
• Studii superioare într-un domeniu relevant în informatică;
• Cunoasterea limbii engleze este obligatorie;
• 5+ ani experiență în Web Developing;
• Mentalitate cu adevărat orientată spre servicii și clienți, atenție la detalii;
• Experiența în eCommerce constituie un avantaj;
• Abilități de comunicare și colaborare, talent organizațional, abilitatea de a face față în scenarii de timp;
• Abilitate de a colabora în echipe interfuncționale;
• Cunoștințe avansate de PHP/JavaScript/HTML/CSS;
• Obligatoriu OOP, MVC;
• Familiar cu Smarty constituie un plus;
• Experiență în dezvoltarea și proiectarea API-urilor, integrarea API-urilor sau experiență în JS frameworks constituie un mare avantaj;
• Cunoștințe avansate în realizarea, interogarea și utilizarea bazelor de date (MySQL);
• Abilitatea de a documenta și executa teste unitare și teste de integrare;
• Capacitatea de a întelege procesele E2E la nivel de ecosistem tehnic (front-end, back-end, data layer, API integrations);
• Experiență în dezvoltarea de aplicații mobile este un avantaj;
• Familiar cu Git.

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Implementarea funcționalităților customizate folosind PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS, REST API și librarii/unelte moderne asociate (React și Symfony);
• Optimizarea/scalarea soluției tehnice;
• Implicarea în SDLC (system development lifecycle) pentru dezvoltarea de capabilități software noi.

Beneficii:
• Salariu atractiv care reflectă responsabilitățile;
• Job full-time;
• Posibilitatea de a învăța tehnologii noi, fiind implicat în implementări cu diverse grade de complexitate;
• Ideile tale vor contribui la deciziile;
• Un mediu de lucru flexibil (remote), multicultural, orientat către rezultate, specific unei companii inovative;
• O echipă de profesioniști pasionați, atât pe partea tehnică, cât și de business;
• Mod de lucru agil și structurat.

Supreva este un marketplace B2B în creștere rapidă, care oferă oportunități miilor de antreprenori de retail din România, Ungaria și Bulgaria să acceseze cei mai bine pregătiți furnizori pentru a-și stoca magazinele fără riscuri, a-și dezvolta afacerile și a deveni mai eficienți.

Scopul nostru este să devenim una dintre cele mai mari platforme de comerț electronic din Europa, bazată pe Inteligență Artificială și Machine Learning. În prezent, ne extindem pe mai multe piețe și construim echipa pentru a ne susține creșterea.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024