Gratis

Personal Tehnic

Cowne Plaza Constanta
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunostinte tehnice (electrice, instalatii sanitare, mecanice, constructii)
  • Cunostinte de operare PC
  • Bune abilitati de comunicare
  • Capacitate de a lucra in echipa

Descrierea jobului

  • Asigura functionarea eficienta a tuturor sistemelor mecanice si electrice
  • Urmareste si asigura buna functionare a tuturor instalatiilor si aparatajului. electrice, comunicatie audio-video, proiectie, ventilatie, din sali conferinta, holuri, camere hotel, exterior.
  • Sa stie sa foloseasca normele si normativele de specialitate din domeniul instalatiilor sanitare.
  • Efectueaza lucrari de reparatii pentru avariile aparute la instalatiile sanitare

Descrierea companiei

Crowne Plaza Constanta - Mamaia Beach

Amplasat de-a lungul Bulevardului Mamaia, lângă pitorescul Lac Siutghiol, Crowne Plaza Constanta - Mamaia Beach oferă o experiență remarcabilă, combinând împrejurimile uimitoare cu servicii impecabile. Amplasat convenabil la o distanță de 26 de minute cu mașina de Aeroportul Mihail Kogălniceanu (CND), hotelul nostru oferă acces facil călătorilor. Cu un total de 98 de camere amenajate elegant, hotelul nostru asigură confort și relaxare oaspeților noștri. Fiecare cameră este proiectată atent, iar majoritatea oferă vederi uluitoare la mare, permițându-vă să vă răsfățați cu frumusețea Mării Negre. Hotelul nostru dispune de trei săli de conferințe complet echipate și o sală de bal, capabile să găzduiască o varietate de evenimente, de la întâlniri intime până la adunări grandioase de până la 260 de invitați. Bucurați-vă de o priveliște fascinantă la mare în timp ce savurați o selecție largă de preparate delicioase în timpul micului dejun delicios. experiență la primul etaj. Acordăm prioritate satisfacției oaspeților oferind o gamă largă de facilități, bucurați-vă de WiFi gratuit la nivelul întregului hotel pentru o conectivitate perfectă. Relaxați-vă la centrul nostru de fitness modern, care are piscine interioare și exterioare, saună și hamam. Bucurați-vă de parcarea la fața locului, pentru a vă asigura că vehiculul dumneavoastră este sigur și ușor accesibil pe tot parcursul șederii dumneavoastră. Fie că vizitați pentru afaceri sau de agrement, apropierea hotelului de plaja Mamaia, viața de noapte vibrantă și locurile de divertisment vă cufundă într-o ambianță de lux și confort, creând amintiri de neuitat.
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024