de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 25 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Personal pentru caratatorie textila - Germania

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • abilitatea de a lucra atat in echipa cat si pe cont propriu;
  • măiestrie și îndemânare
  • rezistență fizică
  • abilitati de coasere a posibilelor defecte rezultate in urma procesului de curatare
  • stăpânirea lucrărilor de executie la mașinile de spălat controlate de computer, uscătorii de rotație, mașinile de uscat, presele de deshidratare, precum și liniile de mangle și mașinile de curățat la uscat.
  • Cunostinte de limba engleza sau germana nivel conversational reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • punerea în funcțiune si observarea procesului de curatare
  • organizarea si sortarea textilelor în funcție de tipul de țesătură, culoarea și gradul de murdărire, determinând temperatura corespunzătoare de spălare și uscare în funcție de semnele de îngrijire, de finisare și de ridicare a comenzilor
  • verifică procesului de curatare dupa terminarea procesului de curatare
  • planificarea sarcinilor de lucru și pregătirea utilajelor pentru curatare
  • întreținerea și manipularii cu responsabilitate a masinilor

Ce oferim noi:
  • Cazare asigurata, camera de 2 persoane, bucataria si baia la comun cu alte persoane.
  • Contract de munca semnat si declarat in Berlin/Germania, 40 ore de munca/saptamanal si concediu legal platit.
  • Posibilitatea efectuarii orelor suplimentare la majoritatea proiectelor.
  • Impozitele la stat plătite (social, pensie etc.)
  • Persoană de contact vorbitoare de limba romana.
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, cu un termen de probă de 6 luni
  • Salariul va fi stabilit de agentul responsabil în baza evaluării generale și a interviului cu dvs

Haake Textilpflege GmbH & Co. Wäscherei KG este o companie de servicii textile și de igienă active, de gestionare industrială, de succes din punct de vedere regional, cu sediul în Berlin.

Companii din zonele HoReCA, servicii de sănătate și curatare completa și soluții de produse pentru textile de toate tipurile - în special (lenjerii de pat și de baie, de îmbrăcăminte rezidențială, de muncă și de protecție, precum și articole pentru igiena generală).
Închirierea și reprocesarea profesională, precum și vânzarea de textile sunt în centrul serviciului textil.

Pentru a ne consolida și mai mult echipa de logistică, căutăm o colaborare de succes - la Berlin pentru o perioadă nelimitată de timp

Expirat
Personal pentru caratatorie textila - Germania  -  Haake Textilpflege & Mietwäsche

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles