Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Personal Paza / Agent Paza

PROCEMA IMOB SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Angajator:
Procema Imob SRL – locatie: Calea Grivitei, nr.136, sector 1, Bucuresti
Program de lucru: L-V: 08.30 – 18.30

Candidatul ideal/ Cerinte:
  • Cunostinte minime de calculator;
  • Cunostiinte minime de calculator-va urmari si camerele de supraveghere;
  • Studii medii;
  • Persoana deschisa proactiva, comunicativa, rabdatoare, politicoasa pentru asigurare servicii de paza/ administrare pe timp de zi – cladire/ birouri;
  • Spirit de observatie;
  • Disciplina, calm, discretie;

Descrierea jobului

Descrierea job-ului/ Responsabilitati:
  • sa asigure controlul accesului în obiectiv – cladire/ birouri;
  • sa asigure securitatea incintelor prin controlul persoanei ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈în vederea accesului în cadrul cladirilor conform procedurii;
  • preluarea si distribuirea corespondentei si buna relationare si comunicare cu chiriasii/ curierii;
  • disponibilitatea pentru efectuarea de servicii suplimentare la cererea angajatorului in cadrul complexului de cladiri – birouri
  • atent la detalii si capacitatea de a reactiona rapid in situatii de urgenta, etc.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, tichete de masa, alte beneficii (asigurare medicala privata, etc.)
  • Diverse bonusuri si/sau prime;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala;
Daca sunteti interesat sa faceti parte din echipa noastra ne puteti contacta la numarul de telefon: 0720216205 sau sa trimiteti CV-ul pe platforma E-Jobs

Obiectivul de activitate al societații PROCEMA IMOB S.R.L. este de inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.