Gratis

PERSONAL NECALIFICAT RESTAURANT (casier/ospatar/preparator)

HR RECRUITMENT CENTER SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Nu se cere experiență pentru aceste locuri de muncă!
Ne dorim colegi care:
- sunt disponibili să lucreze în schimburi
- locuiesc în oraș
- au minim 18 ani
- își doresc să învețe lucruri noi
- își doresc un loc de muncă stabil

Descrierea jobului

Căutăm colegi pentru următoarele posturi:
- ospătar
- casier
- lucrător în bucătărie
- ajutor la preparare pizza
- la prăjit cartofi
- la ambalare produse pentru livrare
- la montat wrap-uri, burgeri și sandvișuri
- la marinat carnea

Program de lucru:
- 8 h in schimburi (dimineata/dupa-masa si intermediar) (ex de schimburi: 8-16:30/16-24:30/ 12-20)
- 5 zile pe sapt. cu 2 zile libere

Beneficii:
- salariu fix + tichete de masă (30 lei/zi)
- bonusuri lunare
- majorări salariale periodice
- oportunitate de creștere și dezvoltare în cadrul restaurantelor
Daca sunteți interesat/ă de mai multe detalii, ne puteți contacta si la nr. tel O727 278 155 sau ne puteți trimite CV-ul pentru a putea fi contactat/ă de către noi!

Ne căutăm colegi pentru restaurantele noastre în regim fast food și pizzerii. Avem locații în orașele mari din țară.
Oferim posibilitatea de a alege locația cea mai apropiată și postul care vi se potrivește cel mai bine.
Căutăm persoane serioase, cu dorință de a se dezvolta și de a avea stabilitate la locul de muncă. Oferim training pentru toți angajații noi, indiferent de experiență, și posibilități de dezvoltare în cadrul companiei.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024