Gratis

Personal - Magazin Haine / Consilier Vanzari

LO COLLECTION

Candidatul Ideal

Angajăm personal magazin de haine / Consilier Vanzari

Cerințe:

Persoana comunicativa, sociabila, implicata.
Oferim un mediu de lucru plăcut și profesionist.
Căutam persoane dinamice, competitive cu bune abilitați de comunicare și orientare către clienți.
Aveți posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesioniști cu un ambient plăcut.

Descrierea jobului

Program: 8:30 h.

Salariu: 2400- 2600 lei.

Program în ture.

Descrierea companiei

Așteptam CV-urile dvs.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024