Gratis

Personal - loc de joaca copii

SASHANA KIDS CLUB S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajam persoana serioasa si responsabila pentru loc de joaca situat in Calea Crangasi nr.9 Sect 6 Bucuresti.
Program flexibil dar de principiu in weekend.

Descrierea jobului

Supraveghează copiii preluați la locul de joacă, se asigură de securitatea și integritatea acestora;
- Observă și monitorizează activitățile copiiilor, aplanează potențialele situații conflictuale apărute între aceștia;
- Organizează petreceri pentru copii, le oferă părinților consiliere cu privire la tematicile acestora;
- Dezvoltă și menține o relație bună atât cu copiii, cât și cu părinții acestora;
- Incaseaza intrarea clientilor si noteaza ora intrarii;
- Vinde produsele firmei si elibereaza tuturor clientilor, bonuri de casa atat pentru cash, cat si POS;
- Aranjează produsele pe rafturi, fără deteriorarea acestora;
- Organizează și amenajează spațiul de joacă, depozitează jucăriile și materialele de lucru cu copiii, asigură permanent ordinea și curățenia acestora;
- Asigura permanent curatenia si igenizarea locatiei, atat in spatiul de joaca, cat si in bucatarie, camera parintilor si grupurile sanitare;

SASHANA KIDS CLUB este un loc de joaca pentru copii, plin de viata si culoare, un spatiu amenajat pentru petreceri tematice organizate de scoli si gradinite, aniversari si care poate fi frecventat zilnic pentru diverse activitati (cursuri de dans, ore de canto, pian..etc). Este situat in Bucuresti, Calea Crangasi nr.9, Bl.5 parter.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024