Gratis

Personal Hotelier - Ospatar, Bucatar & Spalator Vase

Ibis Styles Bucharest Airport
3 poziții

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa! Cerinte candidatul ideal:
Cunoașterea limbii engleze
De preferat experiența anterioară
Puternice abilități interpersonale și de rezolvare a problemelo
Responsabil și de încredere
Abilitatea de a lucra bine sub presiune într-un mediu cu ritm rapid
Abilitatea de a concentra atenția asupra nevoilor oaspeților, rămânând calm și politicos în orice moment

Echipa și mediul dvs. de lucru:
• Lucrul într-un mediu de echipă în ritm rapid
• Schimburile vor fi în timpul zilei, serii și weekend-ului

Descrierea jobului

Responsabilitati BUCATAR MIC DEJUN:
Pregatirea si servirea micului dejun in regim de bufet suedez.
Activitatile sunt specifice unui hotel de 3* cu proceduri de lucru bine stabilite.
Remuneratia si beneficiile sunt in functie de experienta si ulterior rezultate.
hotelul Ibis Styles Bucharest Airport isi doreste sa ofere colaboratorilor sai o experienta de munca unica, care sa aduca beneficii si la nivel de dezvoltare personala si profesionala, fiind un pas important in cariera oricarei persoane care activeaza in industria ospitalitatii

Responsabilitati OSPATAR:
Efectueaza un serviciu rapid si eficient,creaza o atmosfera prietenoasa. Este in permanenta pregatit sa ajute clientii si isi faca toate atributiunile cu zambetul pe buze;
Pregateste restaurantul pentru mic dejun, dejun si cina, serveste clientii;
Este responsabil cu mise-en-place-ul inainte de deschiderea restaurantului si in timpul activitatii.

Ibis Styles Bucharest Airport has 84 modern guest rooms and 1 meeting room with friendly decor inspired from radar mapping and aviation industry, ideal for business and leisure trips. In all public areas of the hotel you can stay up to date via free WIFI available. Our stylish restaurant serves a la carte international and Romanian specialities. Private parking is available on spot. The hotel is located at only 800m from Henri Coanda Bucharest Airport and 16 km from Bucharest Old City Center.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024