Gratis

Personal Fast-Food

A&L FOOD PROCESING S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Persoana serioasa
  • Persoana responsabila

Descrierea jobului

Munca in echipa
Asigurare igienei si curateniei in zona de lucru
Amabilitate vizavi de clienti si colegi
Indeplinirea sarcinilor in mod precis si eficient
Prepararea si servirea produselor alimentare
Beneficii:
-program stabil
-norma intreaga
-contract de munca pe perioada nedeterminata
-tichete de masa
-prime de sarbatori
-mediul de lucru dinamic si placut
-o masa zilnica inclusa

Suntem pe piata de 14 ani, activam in sectorul alimentar cu seriozitate
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024