Gratis

Personal Executive Assistant

Genius Hr S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un SUPEREROU!
O persoana proactiva, energica, cu bune abilitati organizatorice si de comunicare, atenta la detalii, descurcareata, orientata spre solutii, care sa isi doreste sa creasca alaturi de noi!

Daca ai experienta asemanatoare, in domeniul horeca, organizare de evenimente sau evenimente artistice, esti persoana potrivita pentru noi!

Descrierea jobului

Ca Personal Executive Assistant vei acoperi mai multe domenii: recrutare de personal (inclusiv coordonarea proceselor realizate de agentii de recrutare), project management (dezvoltarea si imbunatatirea proiectelor curente si demararea unor proiecte viitoare, chiar si proiecte europene), monitorizare rapoarte financiar-contabile pentru toate firmele din grup, purchasing (research, ofertare, achizitii), marketing (domeniul horeca si nu numai).

Daca esti pasionat/a de social media, iti place sa creezi si sa implementezi campanii de promovare, content video și foto si sa mentii relația cu publicul prin content interactiv (campanii de marketing, concursuri, postari call to action etc) avem nevoie si de un content creator! Vei gestiona mai multe conturi de social media, cu continut si targetari diferite.

Asadar, vei avea oportunitati de dezvoltare profesionala!

In plus, noi iti oferim program de lucru flexibil si salariu avantajos cu bonusuri pe masura competentelor tale!

Daca tu esti supereroul nostru, convinge-ne si trimite-ne cateva cuvinte despre tine impreuna cu cv-ul tau!

Suntem o companie de recrutare al carei focus il reprezinta un grup de branduri care activeaza in domeniul horeca, organizare de evenimente si evenimente artistice.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024