Publicat 02 Sep 2020 | Reactualizat 28 Oct 2020 | Expiră 02 Nov 2020

Personal executie GHIMBAV (Brasov)

18 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta anterioara in comert- reprezinta un avantaj;
• Orientare si deschidere catre client;
• Responsabilitate si seriozitate;
• Dinamism si spirit de initiativa;
• Flexibilitate si spirit de echipa.

Studii necesare:

• Studii medii - Lucrator Comercial;
• Diploma Bacalaureat - Casier;
• Calificare in domeniu - Vanzator;

Descrierea jobului

• sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
• sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

Beneficii:

• Oportunitati de dezvoltare in cariera, intr-un mediu dinamic;
• Training-uri dedicate functiei;
• Pachet atractiv de compensatii si beneficii;
• Tichete de masa;
• Bonus de performanta si alte bonusuri specifice oferite de-a lungul anului;

Mega Image is the leading supermarket in Bucharest, with a national coverage of over 650 stores. Freshness, convenience, quality are our top priorities, managed by a mega team.

We are more than a supermarket, we are a love brand that inspires you to live as you like.

We are passionate about a healthy lifestyle and we sustain it with healthy products and through sports.

We engage in social causes that matter for the communities where we are part of.

We care about people, diversity and always strive to provide a safety environment for our colleagues.

We always look for solutions to reduce our footprint and give back to the communities.

Be ready to inspire us too!

Expirat
Personal executie GHIMBAV (Brasov)  -  Mega Image

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles