Gratis

PERSONAL CURATENIE

PIM SRL

Candidatul Ideal

Personal curatenie
Persoană serioasă și responsabilă în menținerea curățeniei din societate.
Abilități de comunicare în cadrul colectivului.

Descrierea jobului

Postul presupune menținerea curățeniei în spațiul comercial din str. Smardan 76, PIM.
Golirea zilnica a sacilor de gunoi, aprovizionarea cu consumabile a toaletelor.
Menținerea curățeniei la toalete, sala de mese, birouri și spațiul comercial.
Contract de muncă, normă întreagă, 8h/zi, luni-vineri, program flexibil, zile libere legale.
Bonuri de masă 40 lei per zi lucrătoare.

PIM S.R.L., unul din liderii naționali în domeniul tiparului digital de carte, angajează personal curățenie în cadrul tipografiei digitale din Iași, strada Smardan 76.
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 28 Apr. 2024