Gratis

Personal curatenie

ROMPERFECT PRODCOMIMPEX S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Cautam viitori colegi seriosi, onesti, muncitori, care respecta regulile, regulamentele si normele de munca cu experienta in activitatea de curatenie casnica, profesionala si/sau industriala. Cunostintele despre procedurile de curatare, despre materiale, despre utilizarea detergentilor, dezinfectantilor, a instrumentelor si aparatelor electrice de lucru sunt considerate un avantaj. Deasemenea experienta de sef de echipa, supervizor si/sau permisul auto reprezinta avantaje majore.

Descrierea jobului

Responsabilitati: sa-si insuseaasca si sa respecte normele de munca, sa execute atributiile si sarcinile activitatilor de curatenie, sa foloseasca articole si instrumente profesionale de lucru, materiale, detergenti, aspiratoare sau alte aparate specifice.
Beneficii: salariu lunar fix, bonuri de masa, prime de sarbatori, abonament servicii medicale, abonament mijloace de transport in comun, imbracaminte de protectie, program de lucru flexibil, calificare la locul de munca, cursuri de profil.

Romperfect , este o companie infiintata in 1992 specializata in activitatea de curatenie profesionala si distributie de echipamente si consumabile specifice pentru curatenie. Cu o vechime de 32 de ani, are o echipa cu personal calificat care presteaza servicii cu profesionalism, seriozitate si de calitate ridicata pentru cladiri rezidentiale, birouri, spatii comerciale, show-roomuri, banci, cabinete medicale, restaurante, hoteluri, unitati scolare, institutii si constructii industriale. Pentru mai multe informatii puteti suna la 0722582848 / 0723369409.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024