Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iul 2019 | Expiră 14 Iul 2019

PERSONAL CURATENIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- persoana muncitoare, atenta la detalii
- prezenta ingrijita
- rezistenta fizica
- cazier

Descrierea jobului

-asigura serviciile de curatenie in spatiile de productie, de birouri si in anexele cladirii (terase, etc).

Beneficii

-mediu de lucru placut, prietenos
-salariu atractiv
-bonusuri de Sarbatori

Descrierea companiei

Decrierea Companiei

Roana Gourmet et Art s-a infiintat in 2007, in Bucuresti, din pasiune pentru ciocolata. Societatea noastra aduce in Romania un concept nou de cofetarie si ciocolaterie frantuzeasca, prezentand ultimele tendinte in materie de ciocolata si prajituri, produsele fiind structurate in colectii, in functie de sezon si de ocazie. Retetele prajiturilor si ale torturilor au fost realizate de catre maestrul patiser francez al ciocolateriei Cade, campion al lumii la Tort Glace in anul 2011. Echipa Roana Gourmet et Art este o echipa unita, pregatita si instruita profesional la scoli renumite din domeniu, cu experienta bogata in locatii cu notorietate din Franta si Belgia. Activitatea se desfasoara in Laboratorul si Atelierul de Design existent intr-o zona centrala din Bucuresti.

Expirat
PERSONAL CURATENIE  -  SC. ROANA GOURMET ET ARTS SRL