Gratis

Personal curatenie(intern)

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Persoana serioasa si responsabila.

Descrierea jobului

Postul presupune realizarea si mentinerea curateniei la sediul companiei (birouri, sala de mese, toalete, etc), curatarea si intretinerea obiectelor de mobilier si a obiectelor electrocasnice.
Colaborarea se face in baza unui contract individual de munca cu norma intrega (8 ore/ zi), activitaea desfasurandu-se de luni pana vineri. Se acorda tichete de masa in cazul in care functia de baza este in cadrul companiei noastre.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.