Gratis

Personal curatenie / Femeie de serviciu Sala fitness

SAS GYM Drumul Taberei

Candidatul Ideal

Persoana cu experienta in curatenie, harnica, atenta la detalii
Dacă ești o persoana organizata, atenta la detalii, punctuală și muncitoare, te așteptăm în echipa noastră.
Salariu atractiv, mediu de munca plăcut!

Descrierea jobului

Se lucrează în ture doua zile program urmate de doua zile libere
Doua zile de la 07.00 la 19.00
Doua zile libere

Activitati specifice:
- curatenia in spatiile repartizate
- curatarea si dezinfectarea grupurilor sanitare cu materiale si ustensile specifice
- aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare
- colectarea sacilor cu gunoi menajer si depozitare in locuri special amenajate

Oferim:
- salariu corespunzator, contract de munca, abonament STB, uniforma de lucru
-prime acordate pentru ocazii speciale (Craciun, Paști, 8 Martie)

SAS GYM Drumul Taberei este un club de fitness situat pe Str. Drumul Taberei nr 89B (intersectia cu Strada Raul Doamnei)

SAS GYM Drumul Taberei este un club profesional, cu program NON STOP,primitor, discret, proiectat pentru a satisface toate dorintele clientilor nostri.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024