Gratis

PERSONAL BIROU - ASISTENT VANZARI

SURUB TRADE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Asistent vanzari

- serios, punctual;
- cu abilitati de comunicare;
- diploma de bacalaureat obligatorie.

Descrierea jobului

- mentinerea portofoliului de clienti;
- preluarea apelurilor clientilor, furnizand informatii sau asistenta;
- prelucrarea datelor pe calculator;
- procesarea ofertelor de pret si a comenzilor;
- ofera consultanta si suport clientilor.

Beneficii:

- salariu de la 3250 Ron Net + bonusuri din vanzari;
- bonuri de masa 40 Ron/Zi;
- ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica;
- mediu de lucru placut;
- posibilitati de promovare;
- siguranta locului de munca;
- perspective de viitor.

Program de lucru: Luni-Vineri 8:00-16:30

Din anul 1993, SC SURUB TRADE SRL, este una dintre cele mai de succes societati din Romania in domeniul productiei si comercializarii organelor de asamblare. Programul comercial cuprinde toate organele de asamblare standardizate, respectiv produse speciale, unicat executate, din otel si otel inoxidabil.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024