Publicat 04 Aug 2020 | Reactualizat 03 Sep 2020 | Expiră 04 Sep 2020

Personal Asamblare/ Instalator apa/ Sisteme tratare apa

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane cu sau fara experienta pentru asamblarea sistemelor de tratare apa.

  • Persoana indemanatica cu sau fara experienta ( se asigura instructaj);
  • Experinta in instalatii sanitare / sisteme tratare apa constituie un avantaj dar nu este obligatorie;
  • Persoana atenta la detalii, serioasa, responsabila si cu bun simt;
  • Abilitati de organizare, spirit de echipa, comunicare.

Descrierea jobului

  • asamblarea in depozit a sistemelor de tratare apa;
  • pregatirea pentru livrare;
  • aprovizionarea clientilor cu consumabile si livrarea produselor;
  • desfasurarea activitatii in principal depozit Bucuresti -Preciziei nr 1;
  • ocazional deplasari in tara care dureaza max 24-48 ore impreuna cu echipele de teren;
  • lucrul intr-o echipa dinamica;
  • mediu de lucru atractiv;
  • salariu motivant;
  • decontare transport;
  • plata ore suplimentare;
  • posibilitate de avansare.

IMA CONCEPT este o societate infiintata in anul 2008 cu ambitia si dorinta de a reusi sa devina Numarul Unu in ceea ce face.

Am respectat mereu clientul si dorintele lui, iar profesionalismul si promptitudinea ne conduc in toata activitatea nostra.

Suntem un colectiv dinamic, tanar, cu rabdarea si perseverenta de a va asigura o calitate superioara apei folosita de dumneavoastra, utilizand echipamente de ultima ora in domeniu.

Asiguram solutii profesionale de tratare a apei atat la nivel casnic cat si industrial, ca zona de lucru acoperind intreg teritoriul tarii.

Gama de sisteme oferite este de cel mai inalt nivel calitativ, producatorul avand o experienta de peste 80 ani in domeniu cu o acoperire a pietei de desfacere de 25 % la nivel mondial.

Expirat
Personal Asamblare/ Instalator apa/ Sisteme tratare apa  -  Ima Concept S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles