Gratis

Persoana Vanzari Apartamente / inginer constructii

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Dorim sa anagajam coleg care sa indeplineasca cateva cerinte :

Persoana implicata si dinamica,
cunoscatoare in utilizarea computerului.
posesoare de carnet de conducere.
dispusa la munca de teren

Descrierea jobului

Obiective specifice ale activitatii de munca
Imobiliar Vanzari :
-Prospectare Piata imobiliara
-intermediere tranzactii imobiliare / reclama
-identificarea si implementarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈celor mai bune solutii / strategii pentru clienti si societatea noastra
-organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare la notar
-administrarea bazei de date cu proprietati active
-promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
-raportarea activitatii la sedintele cu colegii
-dorim crearea unei baze de date cu cumparatori
-sa ofere raspuns la solicitarile de pret venite de pe site sau telefonic
-consilierea in amenajarea apartamentelor dupa caz.
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.