Gratis

PERSOANA INGRIJIRE CURTE FRANTA

JUNE6DESIGN SRL

Candidatul Ideal

Persoana cu experienta in gradinarit, taiat iarba, curatat gradina, ingrijit piscina, mici reparatii in jurul casei.
Permis auto cat B, minimum experienta condus 5 ani.

Descrierea jobului

Persoana va еfectuа mai multe sаrcini pеntru а putеa asigurа buna functionarе а cаsei.
Spalatul masinilor, curatenia teraselor, condus, gradinarit, securitatea casei, mentinerea piscinei.
Persoana sa fie politicoasa , motivata sa aiba o tinuta respectoasa si loiala fata de angajator.

TRIMITETI CV cu fotografie si recomandari de la locurile de munca anterioare, la a.cernaianu@wanadoo.fr

Descrierea companiei

Import/export
Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 31 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024