Pedagog / profesor after-school pentru supravegherea elevilor de nivel primar

MAGIC ART CONCEPT S.R.L.

Candidatul Ideal

Avand in vedere locatia noastra, jobul este dedicat, preferabil, persoanelor din sectoarele 1 si 2 ale Bucurestiului.

Experienta in lucrul cu grupuri de copii cu varste intre 6 si 10 ani
Detinerea modulului psiho-pedagogic este un avantaj
Persoana energica, empatica, creativa, comunicativa, organizata
Aptitudini de lucru in echipa

Descrierea jobului

Part time: 13-18 luni-vineri
Salariul: 2500 lei / luna
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024