Gratis

Patiseri / Brutari / Cofetari -Brutaria Arcada

Arcada Company
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunostințe privind tehnologia culinară, normele și regulile de igienă și tehnicile de păstrare a alimentelor și produselor culinare
  • Cunoașterea sortimentelor de alimente; sa trateze si sa proceseze materiile prime si ingredientele
  • Cursuri de calificare în domeniu
  • Spirit de echipa, implicare, inițiativă si rigurozitate
  • Capabil sa respecte deadline-uri
  • Abilități bune de planificare și organizare
  • Ordonat și disciplinat
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Propunere de imbunatatire a rețetelor și urmărirea realizării lor
Pregateste si prepara produsele respectând rețetarul corespunzător
Montează preparatele conform standardelor
Respectă timpul de execuție al preparatelor
Păstrază în condiții adecvate ustensilele și aparatura
Controleaza și asigura igiena corespunzatoare a materiilor prime și a produselor finite
La sfărșitul zilei de lucru, asigura curațenia, igiena şi ordinea locului de munca de care răspunde.

Descrierea companiei

Brutaria Arcada Galati
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024