Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 22 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Patiser

1 post

Candidatul ideal

- persoana responsabila

- cunostinte engleza

- abilitati bune de comunicare si relationare cu clientii si colegii

- atentie crescuta la detalii

- experienta nu constituie un avantaj

- placerea sau fascinatia despre simturi, gust, arome si culori poate constitui un avantaj

- aptitudini artistice

Descrierea jobului

Postul de patiser si ajutor patiser presupune :
- preparare produselor de patiserie
- crearea de retete
- mentinerea curateniei la locul de munca
- dorinta de dezvoltare in domeniul patiseriei

Beneficii:
- posibilitatea de a deprinde si a evolua intr-un domeniu de activitate nou si interesant
- training in domeniu
- posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut, aproape de oameni
- pachet de beneficii motivant conform cu evolutia in domeniu
- sprijin in incercarea de a deveni un lider in domeniu

Suntem o echipa de gastronomi creata pe teritoriul cafelei de specialitate si unita pentru a cultiva consumul prin gust.

Trofic este un brand semnat si creat de Origo, unul dintre cei mai apreciati experti in cafeaua de specialitate din Romania, recunoscut prin coffee shop si prin prajitoria proprie. Folosim toate resursele de pasiune si expertiza pentru a completa pauzele de cafea cu mancare gustoasa, hranitoare, confortabila.

Pentru noi echipa este unul dintre cele mai importante lucruri, punem mare accent pe dezvoltare profesioanala si persoanala.

Patiser  -  Trofic