Gratis

Patiser Saint Roastery

Craft Noord Company S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam patiser cu experienta, cu deschidere catre inovatie si creativitate, pasionata de bucatarie si de dorinta de a aduce bucurie oaspetilor prin produsele pe care le creaza. Vei face parte dintr-o echipa tanara, orientata catre a oferei cele mai bune experiente oaspetilor cafenelei.

O persoana pasionata de tot ce înseamnă produse care creează o stare de bine: ca sunt croissante, chec-uri, sau quiche-uri, vrei sa le faci cât mai bine, sa te perfecționezi și sa crești.
Noi iti vom oferi ustensilele, spațiul (central, aproape de Piata Victoriei) și mediul si mult mai multe pentru a transforma toate acestea în realitate. Tu sa ai dorinta de dezvoltare si imbunatatire continua.

Descrierea jobului

Vei conduce departamentul de patiserie.
Vei analiza ce oferim acum și vei veni cu idei cum sa le facem mai gustoase și mai bine
Vei gândi și testa noi produse împreună cu echipa
Vei crea și conduce o echipa ce va oferi zi de zi, aceeași calitate, la aceleași standarde.

Ce oferim? Multe si faine:

In primul rând experinta de a conastrui intr-o prajitorie de cafea
Probabil cea mai faina și prietenoasa echipa din industrie
Posibilitatea de a învață, respira și trai cafeaua de specialitate
Mai și ieșim la munte împreună din când în când (adică de 2 ori pe an)
Ieșim și la masa impreuna cu toată echipa
Salariu + bonus vanzari + tichete de masa
Training-uri (unele in afara tarii): fie ca sunt despre patiserie, cafea, ospitalitate.

Descrierea companiei

Salutare,

In 2019 Saint Roastery si-a deschis usile pentru oaspeti si de atunci am creeat o comunitate faina si prietenoasa, care tot creste, iar tot ce facem este ca aceasta comunitate si oaspetii noastri sa aiba o experienta cat mai faina.

Suntem pasionati de ospitaliate si de cafeaua de specialitate. Noi suntem echipa Saint Roastery. Care sunt principalele noastre activitati ?

  • Facem sourcing the cafea verde
  • Prajitorie de cafea de specialitate
  • Coffeeshop, in care preparam si servim cafeaua proprie.
  • Academie de training
  • Evenimente private si publice

Publicat 30 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 29 Apr. 2024