Gratis

Patient Care Specialist

CENTRUL MEDICAL CARDIODENT SRL

Candidatul Ideal

Clinica CardioDent este în căutarea unui Patient Care Specialist pentru clinica de stomatologie CardioDent din Păcurari, Iași.

Descrierea jobului

Rolul de Patient Care este un concept nou ce implică un management modern, orientat către pacienți și nevoile acestora.

Persoana care se va alătura echipei noastre va fi responsabilă pentru interacțiunea cu pacienții care trec pragul Centrului Medical CardioDent, persoana care discută cu aceștia după consultații și oferă suport pe tot parcursul desfășurării planului de tratament.

Calități necesare postului:

☑ Abilități de comunicare și relationare;
☑ Experiență în domeniul relații clienți;
☑ Orientare către client, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂disponibilitate de a asculta și de a oferi suport pacienților;
☑ Cunoștințe de operare PC;
☑ Abilități de lucru în echipă;
☑ Atitudine pozitivă, prezență agreabilă, dinamism;
☑ Cunoștințe de limbă engleză.

Responsabilități:

☑ Preia pacientii și le oferă informații;
☑ Îndrumă pacienții;
☑ Interacțiuneză cu pacienții, dar și cu medicii și întreg personalul clinicii;
☑ Preia sugestiile și întrebările pacienților și găsește soluții rapide și optime de rezolvare;
☑Oferă pacienților toate informațiile dorite în legătură cu diverse proceduri medicale.

Odată ce vom fi colegi, vei beneficia de:
☑Un loc de muncă plăcut și stabil într-o clinică de renume, cu peste 13 ani de experiență;
☑Salarizare progresivă în funcție de nivelul de performanță și experiență, precum și un sistem de bonusuri și compensații;
☑O echipă unită, unde te vei simți ca într-o familie;
☑Sprijin permanent din partea colegilor.

Specificații
☑Jobul este full-time. Programul se discută la interviu;
☑Salariul oferit crește odată cu experiența acumulată și există oportunitatea avansării în carieră;
☑Pachetul salarial include și beneficii în cadrul clinicii.

Clinicile CardioDent, printre clinicile de top din Iaşi şi din ţară

Ne situăm cu mândrie între clinicile de top din Iaşi şi din ţară, o reușită a tuturor celor care au contribuit la atingerea obiectivului pe care ni l-am dorit mereu: să oferim servicii medicale de calitate, la prețuri accesibile.

Ce ne caracterizează?

Echipa de profesioniști – La CardioDent ne mândrim cu un colectiv de profesionişti tineri, însetaţi de noi cunoştinţe şi informaţi, în permanenţă, despre noile proceduri din medicina actuală, în care puteți avea 100% încredere.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 23 Iun. 2024