Publicat 01 Nov 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 01 Dec 2018

Pasta / Pizza Chef - Salariu 2000 euro NET

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Alimentatie / HoReCa

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unei persoane pentru pozita de PASTA SI PIZZA CHEF pentru un restaurant italian situat in Dublin, Irlanda.
Candidatul trebuie sa stie limba engleza ce putin la nivel conversational, sa poata lucra sub presiune si sa poata lucra
ca parte dintr-o echipa.
Trebuie sa aiba minim un an experienta in bucatarie.

Va rog sa nu ezitati sa aplicati pentru acest job!

Descrierea jobului

Salariul reflecta experienta!
Iti oferim un salariu motivant, intre 450-500 euro NET saptamanal.
De asemenea, iti oferim posibilitatea sa te dezvolti atat profesional cat si uman!

Suntem un restaurant cu pretentii, care isi respecta atat clientii, cat si angajatii.
Vrei sa ne cunosti mai bine?!
Verifica site-ul nostru : http://www.fabios.ie/

Pasta / Pizza Chef - Salariu 2000 euro NET  -  Fabio's Traditional Italian Pizza & Pasta