Gratis

Parteneri Distributie Externi

AGROPAN IMPEX SRL IASI
12 poziții

Candidatul Ideal

  • posesor al unei societati active, platitoare de TVA, de preferinta;
  • autoutilitara propie, care sa se preteze la transportul produselor de panificatie-constitue un avantaj;
  • experienta de minim 1 an in activitati de vanzare si distributie;
  • bune cunostinte privind circuitul documentelor de insotire a marfurilor si a documentelor finaciare (facturi, chitantiere, etc.);
  • persoana organizata, cu bune referinte in etica muncii;
  • bune abilitati de negociere si de comunicare cu clientii;
  • disponibilitatea pentru un program de lucru flexibil, in functie de necestitatile clientilor de pe ruta arondata;
  • cunostinte minime de operare a comenzilor in tablete;
  • experienta in distributia de produse de panificatie constitue un avantaj

Descrierea jobului

  • parteneriat pe termen lung, avand o afacere “la cheie”;
  • conditii comerciale avantajoase si un sistem de bonusare motivant;
  • istoric complet al clientilor si vanzarilor pe rutele arondate;
  • suport logistic in calcularea profitabilitatii pe traseu;
  • Market Developeri dedicati, care sa va sprijine in dezvoltarea vanzarilor pe zona;
  • veti beneficia de comercializarea intregului portofoliu de produse Agropan Impex SRL, pe canalul de piata pe care activati, inclusiv a produselor noi introduse ulterior semnarii contractului.
Daca iti doresti sa ai o activitate provocatoare si plina de satisfactii, sa ai un parteneriat solid cu Agropan Impex SRL si sa ai o afacere sigura, de succes si cu potential de dezvoltare in viitorul apropiat, aplica si te vom contacta!

Grupul de Firme Panifcom activeaza in patru ramuri importante:
-cultivarea, recepţia şi depozitarea cerealelor
-morărit
-panificație
-creșterea animalelor
Toate cele patru ramuri sunt în strânsă legatură și au înregistrat performanțe economico-financiare, făcând ca acest brand Panifcom să fie foarte cunoscut și apreciat.
Pașii fundamentali în dezvoltarea durabilă a companiei sunt valorile noastre, care ne inspiră și ne susțin în a consolida identitatea companiei și anume: integritate, onestitate, respect și profesionalism.
Înca de la primii pași, compania Panifcom a fost o poveste de succes. Fabrica de pâine este dotată cu utilaje moderne și performante, asigurând consumatorii ca toate produsele finite sunt controlate minuțios de personalul calificat, ajungând în piață conform cerințelor standardelor europene.
Cu siguranță locuitorii județului Iași ne cunosc și ne apreciază, de aceea ne bucurăm de succesul produselor noastre. Prin grija și creativitatea talentaților brutari, compania noastră a reușit să-și mărească portofoliul de clienți care sunt interesați să consume produse gustoase și de calitate.
Investim continuu în calitatea produselor si serviciilor oferite, fiind acreditata cu Sistemul de Management al Calitatii SR EN ISO 9001/2015, Sistemul de Management al Mediului SR EN ISO 14001:2015 și Sistemul de Management al Sigurantei SR EN ISO 22000/2005.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024