Publicat 22 Iun 2021 | Reactualizat 22 Iul 2021 | Expiră 23 Iul 2021

Ospatar Hotel Suter Palace 5 stele

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ospatar a la carte Restaurant Fine Dining.
Posibilitatea de a lucra la cel mai inalt nivel, intr un hotel boutique de 5 stele, cel mai luxos hotel din Bucuresti.

Descrierea jobului

Activitatile sunt specifice unui boutique hotel de 5* plus, cu proceduri de lucru bine stabilite.Remuneratia si beneficiile sunt in functie de experienta si ulterior rezultate si se vor situa peste media bucuresteana.
HPS isi doreste sa ofere colaboratorilor sai o experienta de munca unica, care sa aduca beneficii si la nivel de dezvoltare personala si profesionala, fiind un pas important in cariera oricarei persoane care activeaza in industria ospitalitatii

Hotel Palatul Suter (HPS) este un boutique hotel in Bucuresti, considerat ca fiind cel mai luxos hotel din Romania.

Construit in anii 1900 in zona Parcului Carol ca fosta resedinta a arhitectului elvetian Gustav Suter, apropiat al Regelui Carol I, HPS are 17 camere duble si apartamente, toate diferite ca stil si arhitectura, un restaurant si un bar in care designul contemporan se imbina perfect cu stilul clasic al palatului.

Sala de evenimente si sala de reuniuni au ambele deschidere catre curtea interioara, amenajata ca o gradina urbana.

HPS este unic in Romania, atat prin arhitectura cat si prin calitatea serviciilor oferite oaspetilor sai

Expirat
Ospatar Hotel Suter Palace 5 stele  -  PALATUL SUTER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles