Gratis

Organizator Evenimente

Exclusiv Catering

Candidatul Ideal

Organizator evenimente in Cluj-Napoca

Cerinte:
• Absolvent studii superioare;
• Experienta anterioara in vanzari si relatii cu clientii;
• Experienta in organizarea de evenimente reprezinta un avantaj;
• Simt estetic;
• Disponibilitate pentru program flexibil;
• Cunostinte foarte bune de operare MS-Office;
• Persoana motivata atat de rezultate, cat si de coordonarea unei echipe;
• Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Organizarea evenimentelor, inclusiv ofertarea produselor, negocierea cu clientii, conceperea meniului, lansarea comenzilor, pregatirea logisticii necesare in functie de tipul de eveniment care are loc;
• Participarea la targuri de specialitate;
• Organizarea, coordonarea si asigurarea controlului activitatii la evenimentele de care raspunde, astfel incat sa se asigure incadrarea in timp, satisfactia clientilor si realizarea obiectivelor companiei;
• Stabilirea/mentinerea unor relatii adecvate cu clientii si rezolvarea reclamatiilor, indiferent de natura acestora;
• Prospectarea pietei, vizitarea clientilor in vederea ofertarii si realizerea de baze de date cu potentiali clienti;
• Cunoasterea produselor, serviciilor si ofertelor firmei.

Oferta, beneficii:
• Societatea asigura training specific pe postul ocupat;
• Pachet salarial motivant;
• Avantajul de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon 0799 013 133.

Exclusiv pentru tine. Aceasta este deviza dupa care ne-am ghidat in cei peste 19 ani de activitate pe piata firmelor de catering din Romania. Am realizat ca fiecare client este unic si special, ne-am adaptat si ne-am pliat pe dorintele si nevoile fiecaruia, iar acest lucru ne-a motivat si mai mult sa impunem si sa mentinem standarde ridicate de calitate, flexibilitate deplina in alcatuirea meniului si adaptarea lui la bugetul clientului, precum si mult profesionalism in organizarea oricarui tip de eveniment, indiferent de locatia aleasa. Avem capacitatea si posibilitatea de a asigura intreaga logistica necesara realizarii oricarui tip de eveniment in functie de locatia aleasa, precum si personal calificat.

In cei 19 ani de activitate, putem spune ca am reusit sa demonstram ca serviciile de catering pot fi ridicate la rang de arta, iar acest lucru este demonstrat prin multitudinea de cocktail-uri si evenimente organizate sau prin participarea noastra la diferite manifestari cu mii de invitati.

Brandul Lunch Box a luat nastere odata cu infiintarea primului punct de lucru al firmei Exclusiv Catering in afara sediului central, la momentul in care orasul Cluj-Napoca incepea sa se familiarizeze conceptului de mall.

Reteaua Lunch Box este formata din doua restaurante self-service: Lunch Box Iulius Mall, Lunch Box VIVO! – situate in cele doua centre comerciale Iulius, respectiv VIVO! (fost Polus Center).

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024