Gratis

ORBICO INTERNSHIP - SALES

S.C. INTERBRANDS ORBICO S.R.L.

Candidatul Ideal

  • To have finished University. If you are still a student, it will be recommended to be in the final year of study or enrolled in a Master's program;
  • To have been involved in the past in various voluntary projects, extracurricular activities, student associations or personal development projects;
  • To speak English fluently;
  • Be curious and proactive, open to learning and self-taught! 😊
  • Enjoy working with a dynamic team;
  • To like challenges, change.

Descrierea jobului

Our Orbico Internship Program is not just an opportunity, it's a transformative journey that will open doors to exciting career possibilities through internships in Hungary, Poland, Bulgaria, Romania, Croatia, Slovenia, Bosnia & Herzegovina, Kosovo and many more.
Orbico Internship program is for 12 months.

Interbrands Orbico este cel mai mare distribuitor de produse FMCG și Beauty din România, parte a Grupului Orbico, cel mai mare distribuitor din Europa, cu o prezență activă în 24 de țări. Avem peste 200 de branduri în portofoliul nostru și peste 30 000 de clienți în România.

Aducem valoare partenerilor noștri prin soluțiile digitale și logistice pe care le oferim, printr-o gamă largă de produse de calitate și o viziune bazată pe performanță.

În România suntem o echipă de peste 2200 de colegi experimentați și dinamici, ce pun pasiune în ceea ce fac și demonstrează constant dorința de a progresa. Iubim brandurile cu care lucrăm și ne străduim constant să le evidențiem, astfel încât să le oferim locul lor de drept pe piață și în inima consumatorilor.

Căutăm constant colegi motivați, atenți la nevoile clienților și dornici să învețe din tainele vânzărilor, așadar, vă așteptăm în echipa noastră!

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024