Gratis

Optometrist

Visus Clinic S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui optometrist calificat și dedicat să se alăture echipei noastre într-un mediu medical dinamic și prietenos. Dacă sunteți un profesionist pasionat de sănătatea ochilor și doriți să faceți parte dintr-o echipă orientată către excelentă, vă invităm să aplicați pentru rolul nostru de optometrist in cadru clinicii noastre din Ploiesti sau Bucuresti.

Cerințe:
  • Diplomă de licență în optometrie și certificare validă.
  • Experiență demonstrată în practica optică sau medicală.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu pacienții.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și sub presiune.
  • Orientare către îmbunătățirea continuă și dezvoltarea profesională.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Efectuarea examinărilor oculare pentru pacienții de toate vârstele.
  • Efectuarea comenzilor de ochelari și a lentilelor de contact conform prescriptiei efectuate de medicul oftalmolog .
  • Consilierea pacienților cu privire la îngrijirea ochilor și gestionarea problemelor de vedere.
  • Colaborarea eficientă cu echipa noastră medicală pentru a asigura îngrijirea completă și integrată a pacienților.

Beneficii:
  • Salariu competitiv și pachet atractiv de beneficii.
  • Oportunitatea de a lucra cu tehnologie de ultimă generație într-un mediu modern.
  • Suport și oportunități de dezvoltare profesională continuă.
  • Mediu de lucru prietenos și colaborativ.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024