Gratis

Optometrist

Videt.ro
3 poziții

Candidatul Ideal

Videt își mărește echipa, noua locatie fiind in Iulius Mall! ! Aplică pentru a deveni noul(a) nostra colega!

Dacă într-adevăr vrei să te considerăm alegerea potrivită, iată calitățile pe care ar trebui să le deții:
- Experienta ca și optometrist este prioritara, dar nu obligatorie
- Să iți placă interactiunea cu clientii.
- Să cunoști câteva date despre produsele noastre. Promitem să-ți împărtășim și noi din experiența noastră, si sa ai parte de programe de training pentru a pune in valoare produsele noastre.
- Abilități medii cu PC-ul, iar aici nu ne referim la Facebook, ci la: email și browsing.
- Să fii o persoană plăcută, amabilă, calmă.
- Să fii o persoană proactivă.
- Să fii corect! Ne plac oamenii rezonabili, suntem tineri și nu ne place să ne complicăm.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:

- Efectuarea consultațiilor Optometrice;
- Vanzarea produselor din portofoliul companiei;
- Preluarea comenzilor de la clienții din magazin;
- Eliberarea comenzilor de la clienții din online;
- Încasarea comenzilor;
- Etichetarea produselor si aranjarea lor la raft.

Și iti vom oferi:

- Pachet salarial format din salariu + bonus din vanzari;
- Tichete de masa 30 lei/zi lucrătoare;
- Bonus Vechime.
- Programe de training.
- Ore suplimentare plătite conform legilor în vigoare.
- Ai la dispoziție cafea zilnic si bucătărie complet utilată.
După cum vezi, candidatul ideal nu trebuie să fie chiar perfect, pentru că nici noi nu suntem.

Tot ce ne dorim de la tine este să ai o atitudine proactiva si un zambet permanent.

Videt.ro este unul dintre cele mai mari magazine online de optică din România, cu peste 4.500 de rame de vedere, peste 4.000 de ochelari de soare și cel mai mare stoc de lentile de contact cu 99% dintre toate combinațiile de lentile, disponibile. În plus, în cele 6 Showroom-uri te așteaptă optometriști acreditați pentru a-ți oferi cea mai bună prescripție, personal specializat și consultație mereu gratuită.

Daca dorești să faci parte dintr-un colectiv tânăr și ambițios, te așteptăm să ne cunoaștem!
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024