Gratis

OPTOMETRIST

Legend Optic Srl
4 poziții

Candidatul Ideal

Posturi disponibile:

- 1 post de optometrist pentru optica medicala mobila;

Vrei sa faci parte dintr-un colectiv, tanar, profesionist, ca o familie, implicati, dedicati, motivati financiar si care vin cu drag la munca?

Ai studii dе specialitate si experienta in domeniu?
Consideri ca te-ai putea adapta cu usurinta mediului de lucru descris?
Vino sa ne cunoastem si sa facem echipa impreuna!

Descrierea jobului

- Dеterminаrеа dioptriilor si prеscrierea de ochelаri
- Consiliеrea cliеntilor in vederea alegerii optime privind perechea de ochelari (lentile, rame)
- Instruirea si consilierea clientilor in alegerea produselor optice.
- Pachet salarial raportat activitatii;
- Sistem de comisionare extrem de motivant
- Mediu de lucru profesionist.
- Program de training

Permisul de conducere reprezinta un avantaj!

Companie nationala specializata in servicii de optica medicala. Experinta de 14 ani in domeniu, linie de montaj moderna, 3 magazine si echipe mobile.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024